Seminārs-diskusija projekta UV cietējošo bio-bāzes sveķi jauno materiālu pielietojumiem ietvaros

4.novembrī (tiešsaistē) norisinājās seminārs-diskusija projekta “UV cietējošo bio-bāzes sveķi jauno materiālu pielietojumiem” ietvaros. Pasākuma norises valoda bija angļu un tajā piedalījās vairāk kā 50 dalībnieku no vismaz 3 dažādām valstīm.

Dr. Sergejs Gaidukovs, no RTU, MLĶF un Dr. Roberts Tobias no Fraunhofera koksnes pētījumu institūta Wilhelm-Kllauditz-Institut (WKI) uzstājās ar prezentācijām:
• “Vegetable oils as bio-based sources for UV initiated radically cured inks for 3D printing”
• “Polyesters from itaconic acid – a bio-based alternative for radical curing materials?”
Semināra noslēgumā bija iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un piedalīties diskusijā ar abiem Dr.!

Diskusiju beigās izkristalizējās vismaz 2 potenciālie virzieni, kuros abi Dr. redz iespēju sadarboties!
*Seminārs-diskusija tika ierakstīta un pieejama sadaļā Galerija
! Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja projektu finansiāli atbalsta Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD) no Vācijas Ārlietu ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.